Svět ryb

Kamera je umístěna v jezírku obydleném rybama. Jedná se o druh Karas obecný a vy se můžete podívat, jak tráví dny naši rybí společníci a dorůstaj nám v jezírku lekníny 🙂 . Jezírko si žije vlastním životem. Občas možná bude voda více kalná a bude méně vidět ryby. Rybám se zde zřejmě žije dobře, což dokládá i každoroční počet nových přírůstků. které vyvedou.

Aktuálně:

01.05.2021 – A zima je již u konce a tak je na čase se opět podívat za našema rybkama, jak se jim daří. Zimu přestály bez úhony, tak se zase můžete potěšit pohledem na jejich každodenní podvodní rej 🙂

31.10.2020 – Tak se nám opět léto přehouplo a zase přichází ta nepříjemná zima. Jelikož jsme již přestěhovali rybky do zimoviště v domě, kde se nemusíme bát, že by nám přes zimu zmrzly, tak jsme také ukončili náš online přenos. Jeho opětovné spuštění plánuji opět na jaře.

18.06.2020 – Lekníky se nám již pěkně rozrostli. Bohužel je z kamery ve vodě nemůžete moc vidět, tak jsem je vyfotil z vrchu 🙂

25.04.2020 – Již jsem rozchodil novou speciální kameru a vy se můžete uklidňovat pohledem na obyvatele našeho jezírka 🙂

18.04.2020 – Ryby jsou zase vypuštěny ze svého zimoviště do venkovního jezírka. Omlouvám se za horší kvalitu streamu. Čekám na speciální kameru, která by měla během 14 dní dorazit a pak snad bude kvalita lepší. Děkuji.

Odběr
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments