Remorkér OBELIX

Přímý přenos plavby českého tlačného remorkéru “OBELIX”


Podpořte naše projekty – DONATE


Při sledování našich přenosů si můžete pustit online vysílání rádií:

Partnerem tohoto přenosu je společnost Konakl s. r.o. Děkujeme za poskytnutí prostoru pro umístění webové kamery na remorkéru Obelix


Aktuálně:

09.02.2021

Info z lodi: Díky mrazům zamrzl hořínský plavební kanál a tak je na něm zastaven provoz. Oficiálně do konce února, ale uvidíme, jak to bude ve skutečnosti. Takže remorkér Obelix nyní stojí v Praze a budeme čekat, než ledy povolí, abychom mohli zase plout.

02.10.2020

Info z lodi: Jelikož se mi množí dotazy, zda je steam z remorkéru ukončen, tak dobrou zprávou je, že není! Nicméně všeobecná nynější situace není úplně ideální a nyní bude cca na měsíc zavřený Hořínský kanál, takže remorkér bude stát a vysílání je tím pádem pozastaveno. Jakmile zase budeme něco vozit, bude vysílání obnoveno. Omlouvám se, že si nemůžete vychutnat podzimní krásy kolem našich toků a pevně věřím, že se toto brzy změní a remorkér bude zase v pohybu. Děkuji za pochopení.

03.08.2020

Info z lodi: Posádka má do 15.8 dovolenou, takže loď stojí a stream je dočasně mimo provoz.

15.06.2020

Info z lodi: Probíhá nakládka a doprava písků a štěrků pro Pražské betonárny Troja a Rohanské nábřeží firmy TBG Metrostav.

Začínáme

Vítám vás u našeho dalšího streamu tentokrát z nákladního remorkéru Obelix. Tento se plaví po českých tocích, takže si budete moci vychutnat krajinu podél řeky Labe a Vltavy. Posádce přejeme šťastnou plavbu a všem divákům mnoho krásných zážitků s naší online kamerou na lodi.Videa

Remorkér Obelix – Technické údaje:

  • Domovský přístav: Praha
  • Délka: 12,7 m
  • Šířka: 8,6 m
  • Rok výroby: 1983
  • Výtlak: cca 85 tun při ponoru 1,4 m
  • Motor: 2x 206 kW

Remorkér pluje pravidelnou trasu Nučničky – Praha Trója, kdy vozí štěrk do Prahy do zdejších betonárek a tím šetří nákladní dopravu na našich silnicích. Remorkér je občas využíván i k postrkům plovoucích zařízení.

Pokud budete mít nějaká svá videa, která bych zde mohl zveřejnit, tak mi je prosím pošlete emailem, třeba přes úschovnu, nebo jako odkaz na Váš Youtube kanál s videem. Pokud mi pošlete přímo video, tak bude umístěno na našem Youtube kanálu Endless-live a prolinkováno zde na stránky. Pro umístění vašeho videa od vás budu požadovat písemný souhlas. Bez vašeho souhlasu zde videa navystavuju. Děkuji

Posádka a provozovatel stránek www.endless-live.cz může, v odůvodněných případech přerušit vysílání na dobu nezbytně nutnou. V tom případě počkejte na obnovení vysílání. Respektujte prosím soukromí posádky. Výpadky videa v průběhu plavby, nebo chyby v obraze jsou způsobeny špatným mobilním signálem v místě plavby, nebo na kotvišti.Odběr
Upozornit na
70 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
jiří michálek
2 hodin

Dobrý den.Bohužel jak koukám tak kamera bohužel stále nefunguje.

jiří michálek
7 hodin

Dobré ráno.Prosím zkuste restartovat kameru nejde obraz.Děkuji.

Martin Březina
9 dní

Dobrý den.
Našel jsem na YouTube zajímavá videa s proplouváním přehrady na řece Mekong.

https://www.youtube.com/watch?v=uKdvOi39syk
https://www.youtube.com/watch?v=tcgj7tB4IP0

Last edited 9 dní by Martin Březina
jiří michálek
10 dní

Díky i mapa už funguje.

jiří michálek
10 dní

Dobré ráno přátelé.Mám dotaz na kameře je vidět vykládka,ale na mapě je že stojí v Roudnici.Jinak děkuji za zprovoznění kamery.

jiří michálek
12 dní

Přeji na OBELIX krásné a klidné Velikonoce a také všem přátelům.

Jarmila
19 dní

Dobrý den, jsem moc ráda, že manžel objevil váš OBELIX, neb jsem se narodila v Sedlci a vy tam proplouváte! 😀 Vždy jsme s rodiči pozorovali remorkery, jak vozí náklad sem a tam a teď se můžu podívat domů z té druhé strany! Přeji vám mnoho proplutých kilometrů bez nehod!

Ladyk
1 měsíc

Setkání Obelixe s RIO2. 3.3.2021

Endless-Obelix-Rio.jpg
jiří michálek
1 měsíc

Mlha hustá tak,že i ptáci chodí pěšky.

jiří michálek
3 měsíců

Dobré ráno.docela pěkná panenská jízda zamrzlým kanálem.Jen doufám,že ten led není příliš silný.

jiří michálek
3 měsíců

Dobrý den.V Novém roce přeji posádce a všem přátelům jen to nej.Prosím zkuste něco udělat s kamerou dost se to seká.Děkuji.