Statické kamery

V této sekci naleznete naše, ale i převzaté statické kamery. Statická kamera je umístěna na jednom místě a zabírá jen jednu oblast. Záznam z takové kamery může být statický, nebo může kamera tzv švenkovat, to znamená, že přejíždí z jedné strany zabírané oblasti na druhou. Z těchto kamer lze také nechat automaticky vytvářet denní, nebo dlouhodobý časosběr (Timelapse). Zajímavé třeba při realizaci staveb atd. Naše streamy jsou kontinuální. Nezobrazuje se jeden obrázek za nějaký časový úsek, ale stream jede stále, jako když se díváte z okna. Samozřejmostí je možnost umístění přehrávače online vysílání na vaše webové stránky, čímž oslovíte další zákazníky, nebo zájemce o Vaše služby.

Statické kamery, které zabírají pouze jednu oblast jsou v podstatě základním typem a jejich zprovoznění není nijak náročné.

Chcete mít také svoji online kameru?

V tom případě mě kontaktujte.

Modelový příklad instalace v případě, že máte vlastní router s přístupem na internet a veřejnou IP adresu. Ceny jsou pouze informativní, jelikož je vše závislé na Vašich požadavcích a možnostech připojení na internet.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

  • (PoE) IP kamera od 3000 Kč
  • Napájení kamery (PoE) od 600 Kč
  • Měsíční poplatek za přenos streamu od 100 Kč
  • Cena montáže a zapojení kamery, dle náročnosti.

Dále nabízím možnost poskytnutí techniky pro vytvoření pouze časosběrného videa (Timelapse), bez živého vysílání na internet. Toto video může taktéž sloužit pro propagaci vaší firmy. Cena pronájmu tohoto zařízení je 2000 Kč/měsíc.

Pokud budete mít zájem, napište na info@endless-live.cz