31.5.2026

Dorazili jsme na Nordkap. Fotografie z nejsevernejsiho mista Evropy jsou zde https://photos.app.goo.gl/Fgc8dEvLctYvXout8 . Zitra se vratime do mesta Honningsvåg, protoze sem chtel na Nordkapu koupit nejakou magnetku na pamatku, ale bohizel do kramku se suvenyrama se jeste platilo vstupne, tak to teda nedam, no a potom se presuneme nekam tady pobliz. Jeste tu chvili pocourame :-). Dneska necham kameru zapnutou pres noc, at vidite sami, jak to tady je v noci osvetlene 🙂