30.05.2026

Tak decka, ukrajujeme posledni kilometry a zitra dame kavicku na Nordkapu 🙂 . Potom popojedu nekam vedle, protoze na parkovisti Nordkapp se neda spat, takze popojedeme kousek a tam bych zakempil 🙂