3.6.2026

Dneska sem popojel jenom kousek. Stavil sem se na nakup, protoze uz sem mel chut na brambory, ktery sem v Norsku nekupoval. Pro ne je to asi vzacnost a i kdyz maji drazsi potraviny, tak ale kilo brambor za 80 korun, to jako uz asi ne :-). No zitra popojedeme jenom kousek, tedko sem trochu na chvili zvolnil, takze prepodkladana trasa je zde https://plan.tomtom.com/route/view/8d3ba7c2-6ed3-4c2b-b3b0-5b0d744586e7