Dneska to byla pecka i kdyz nam pocasi moc nepralo, tak aspon chvili to slo. Fotky z dneska zde https://photos.app.goo.gl/8exAcp8CweCsPuqD7. Zitra uz se vydame zas na cestu nahoru at dojedeme taky na ten Nordkap. Vratim se k Narviku a potom pojedu nahoru. Predpokladany plan trasy je zde https://plan.tomtom.com/route/view/a6494a44-7eb6-402b-918b-424ffa53a36d . Zase uvidim kam dojedu, to budu resit podle toho, jak to pujde 🙂

