26.5.2026

Dneska zase mezi kapkama deste pokracujeme dolu po Lofotech. Par fotek z dneska je zde https://photos.app.goo.gl/Eqf4nzY6xDxUc4Cx5 . Zitra dojedeme dolu do Á , kde bych trochu posmejdil a potom pojedu nekam zase zpet, protoze na tom parkovisti ve meste se neda stat pres noc, tak se presuneme nekam, kde nebudeme provokovat 🙂