Tak trochu poupravim plan. Nasel sem po ceste jednu pracku na benzince, takze zde vypereme a potom se pomalu budeme presouvat dolu k Lofotam. Pocasi nam ale moc nepreje, tak se budeme presouvat nejak pomaleji a doufam, ze se nam trochu vycasi a na Lofoty budeme mit trochu lepsi pocasi. Je to skoda, protoze v tom co sme dneska jeli neni skoro nic z okoli videt.

