Dnesni prirodni divadlo v Saltstraumenn je k videni zde https://photos.app.goo.gl/9Y3zEnvM3DfTPq8y5 . Zitra pojedu nahoru na Narvik a poto se stocime dolu na Lofoty. Chtel bych dojet do kempu mesta Anderes, protoze tedko ma bejt jeste dva dny hnusne a potrebuju uz neco vyprat, tak bych toho vyuzil. Do kempu asi nedojedeme, necham to nekde pred tim, abych tam dorazil pozitri dopoledne a mel cas na prani. Predpokladana trasa je zde https://plan.tomtom.com/route/view/6fdc90d6-4f66-4e47-8f02-569ae7cd3a7b

