Dnesni fotky z prostrelen hory Torghatten jsou zde. https://photos.app.goo.gl/mun6Aoy9Ri26siDD9 . Zitra pojedeme dal jiz na polarni kruh. Pojedeme pres Tjøtta, Mo i Rana k The Arctic Circle Center. Kam dojedu uvidim, jak to zase pujde na trajektech. Predpokladam ze pojedu tou spodni bledemodrou trasou https://maps.app.goo.gl/6Ug5vjQrhy5GcRgD7

