Tak se prokusujeme dal skrze krasnou norskou krajinou. Par fotek z cesty je zde: https://photos.app.goo.gl/NCUwdx7HxUP9rzG39 . Zitra sjedu tady dolu do mesta Lund a zkusime projet trajektem. Potom pojedeme dal na dalsi trajekt do mesta Vennesund a zitra bych se chtel podivat na horu Torghatten, tak se tam nejak priblizime. Zase uvidim, jak to pujde jestli se na horu podivam zitra, nebo az pozitri rano.

