18.5.2026

Zde par fotek z ostruvku na Atlantic Ocean road a trajektu https://photos.app.goo.gl/Q5tecqoJNZEpZUZk9 . Zitra se pojedeme podivat nahoru na ostrov Smola, kde je podle me ta hezci a nekomercni Atlantic ocean road. Potom pojedu zpet trajektem a vydame se smer mesto Trondheim. Uvidim zase kam dojedu, jak se zdrzime zde na ostrove 🙂