Zitra rano vyrazime na Troli stezku, ktera je jiz nedaleko. Nahore je parkoviste, takze tam zastavim a pujdu neco nafotit. Doufam, ze nam bude pocasi prat, jako dneska. Potom si projedeme serpentiny dolu, cozje docela zazitek, doporucuju si vzit kinedryl :-), protoze to co bylo doted, byl jen takovej slebsi odvar :-D. No a potom sjedu dolu do mesta Åndalsnes, kde je potom vpravo u konce zalivu krasny plac s vyhledem na zaliv, takze tam bych t nechal a udelal si kousek nedele 🙂

