14.05.2026

Dneska to bylo hodne zajimave. No jak jinak, proc jet jednoduchou cestou, kdyz to jde sloziteji, ale byla to pecka 🙂 . Zitra pojedeme dal na vyhlidku Staegestein. Bohuzel potom se budu muset vratit, protoze hory jsou jeste zavrene, takze pojedeme nejdelsim tunelem v Evrope. Bohuzel tady asi stream fungovat nebude, takze to se omlouvam. Dal pojedu na Bøyabreen Glacier, kam bych se chtel podivat. Zase nejak po pobrezi a trajektem :-). Panoramaticke fotky z dnesniho stani mezi skalam jsou zde https://photos.app.goo.gl/midtpnE7zpuskPyq8