Tak sem si dneska prosmejdil vodopady a zde jsou zase nejake fotky 🙂 . Latefossen https://photos.app.goo.gl/e5hUDcATRbxqv5Xh7 a Steinsdalsfossen https://photos.app.goo.gl/KJGHVspEKoMhQrsU7 . Zitra pojedeme jeste na zapad k mestu Bergen. A asi bych to nechal na jednom zapadnim ostrove, ale to je zatim otevrene, uvidim, jestli tam bude nejake kludne misto 🙂

