Polarni kruh dobyt 🙂 . Fotky z dneska jsou zde https://photos.app.goo.gl/P8n6LWdH9RZygAP78 . Zitra pojedeme zase dolu do Saltstraumen. Zde je pruliv, ktery tece velky proud pri prilivu a odlivu, tak snad to vyjde a podari se mi tam zase neco nafotit 🙂 . Predpokladam, ze pojedu tuto tmave modrou trasu https://maps.app.goo.gl/3Wmn4i4NdWGvDD1N6

