Fotografie z dnesni navstevy Troli stezky jsou zde https://photos.app.goo.gl/qvsDi2NtCaoBkrst7 . Zitra pojedeme dal smerem na Atlantic ocean road, tu si projedeme a pocitam ze na konci zastavim na obed a potom bychom jeli na ostrov Smola, kde je v podstate taky takova Ocean road, ale bez lidi a komerce 🙂

