MS Katja

Přímý přenos plavby německé nákladní lodi ” MS KATJA”


Podpořte naše projekty – DONATE


Při sledování našich přenosů si můžete pustit online vysílání rádií:

Chcete být partnerem tohoto streamu a mít na tomto místě umístěnou vaší reklamu? Neváhejte nás kontaktovat


Za poskytnutí prostoru pro umístění webové kamery na nákladní lodi děkujeme kapitánovi a posádce lodi.


Aktuálně:

27.05.2020

Info z lodi: Až vyložíme tento náklad, tak pojedeme na další nakládku do Kiel-u. To bude ale až v pondělí. Zde budeme nakládat řepku a s ní pojedeme do Hamm.

25.05.2020

Info z lodi: Čekáme na proplavení před komorou Geesthacht. Dnes dojedeme do překladiště Finkenwerder a zítra by měla začít vykládka.

18.05.2020

Info z lodi: Náklad je již vyložen, balast doplněn a my vyrážíme na další nakládku. Pojedeme kousek zpět do města Leer, kde ve středu naložíme slisované kostky od hliníkových plechovek a s tímto nákladem pak pojedeme do Hamburku. Jelikož je však DEK stále zavřenej, tak musíme jet po Wesser do Mindenu.

15.05.2020

Info z lodi: Dojeli jsme do místa vykládky. Ta začne v pondělí ráno.

11.05.2020

Info z lodi: Náklad pšenice je již na palubě a my s ním jedeme do Lingen (Ems)

03.05.2020

Posádka dorazila s lodí do francouzského města Mulhouse, kde bude zítra probíhat vykládka nákladu Kali. Podle posádky to bude cca na dva dny.

23.04.2020

Posádka dorazila s lodí do Haldenslebenu, kde se věnuje údržbě a obnově nátěrů na lodi. V sobotu by měla proběhnout nakládka KALI a s tou bychom měli jet do Francie.

20.04.2020

Info z lodi: Vykládka je v plném proudu. Po vyložení bohužel nepojedeme do Brém, ale pojedeme zpět do Haldenslebenu, kde naložíme Kali. S tímto pojedeme do Mulhouse což je ve Francii. Takže je na co se těšit 🙂

18.04.2020

Info z lodi: Jsme na místě vykládky. Až bude vyloženo, tak bychom měli jet do Brém pro další náklad. Pokud se plán nezmění.

17.04.2020

Máme naloženo a podle posádky se pojede vykládat před Brémy.

16.04.2020

Info z lodi: Máme vyloženo a jedeme do Hannoveru nakládat hnojivo. Nakládka má začít zítra v 6:00 ráno, takže to je trochu honička.

12.04.2020

Info z lodi: Stojíme v MIndenu a čekáme na vykládku, která by měla proběhnout v úterý. Po vykládce se s lodí přesune pod komoru, kde bude nabírat obilí. Cílová destinace, kam se s obilím pojede ještě není jistá, ale možná to bude pro sledující hodně zajímavé, tak se necháme překvapit 🙂

09.04.2020

Info z lodi: Jedeme do Mindenu. V Rýnu je jíž málo vody, takže musíme jet pomaleji. Cestou do Mindenu ještě budeme brát naftu.

08.04.2020

Nakládka běží v plném proudu

06.04.2020

Tak dneska se trochu změnil plán. Nakonec posádka s lodí jede do města Neckarzimmern, pro cihlářskou hlínu. Mělo by se nakládat ve středu a náklad pak povezou k Mindenu.

05.04.2020

MS Katja má již vyloženo a dnes odpoledne se posádka vydala na cestu do města Mannheim a mělo by se jet pro pšenici.

Začínáme

Další stream z lodi MS Katja je na světě 🙂 , posádce přejeme šťastnou plavbu na jejich cestách s kamerou a návštěvníkům našich stránek, spousty příjemných zážitků při sledování plaveb 🙂Videa

Plavba po Labi z Hamburku

Ranní plavba po Labi směr moře 🙂

Noční plavba na Ems-u

Noční plavba po řece Ems

Loreley

Průjezd MS Katja místem Loreley na Rýnu

Plavba po Neckar

Plavba lodi Katja po řece Neckar

Nákladní loď MS Katja – Technické údaje:

  • Původní jméno: Grünwald
  • Domovský přístav: Duisburg
  • Délka: 99.6 m
  • Šířka: 9,5 m
  • Rok výroby: 1971
  • Výtlak: 2189 tun při ponoru 3,22 m
  • Motor: MWM – 820 kW (1100 PS)

Pokud budete mít nějaká svá videa, která bych zde mohl zveřejnit, tak mi je prosím pošlete emailem, třeba přes úschovnu, nebo jako odkaz na Váš Youtube kanál s videem. Pokud mi pošlete přímo video, tak bude umístěno na našem Youtube kanálu Endless-live a prolinkováno zde na stránky. Pro umístění vašeho videa od vás budu požadovat písemný souhlas. Bez vašeho souhlasu zde videa navystavuju. Děkuji

Kamera a její umístění je z důvodu momentální situace pouze provizorní. Byla převzata z remorkéru Edda. Až se situace uklidní a bude se dát vycestovat do zahraničí, tak chci kameru vyměnit. Děkuji za pochopení.

Vysílání v noci neběží. Během dne posádka a provozovatel stránek www.endless-live.cz může, v určitých případech přerušit vysílání na dobu nezbytně nutnou. V tom případě počkejte na obnovení vysílání. Respektujte prosím soukromí posádky. Výpadky videa v průběhu plavby, nebo chyby v obraze jsou způsobeny špatným mobilním signálem v místě plavby, nebo na kotvišti.Odběr
Upozornit na
33 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lennart Gustafsson
12 dní
Harold Hedge
15 dní

Hello, Enjoying the camera, here in Illinois. 🙂

Lennart Gustafsson
19 dní

Trevlig Nattvideo 😀

Lennart Gustafsson
20 dní

🙂

Lennart Gustafsson
23 dní

Var är MS Katja på väg?

Pepa Dvořáček
25 dní
Pepa Dvořáček
1 měsíc

KATJA v Düsseldorfu. http://imgWorld.cz/s3/u4b31NWxNb.png

Fanka Hanusová
1 měsíc

Tomáš má už na svých kamerách přes 203 tisíc shlédnutí, což je úctyhodné číslo. To mi připomíná – zatím to financuje sám, a když jsem viděla, co to stojí, musím se připojit k prosbě o podporu na jeho stránce, posílám směšnou částku a prosím ostatní o totéž. Je nás tolik, co na to rádi koukáme a baví nás to, pár kaček nikoho nezabije, tak to podpořme, ne? V internetovém bankovnictví je to pár kliků…

Karel
1 měsíc

http://imgWorld.cz/s3/fmUhGeZ9Ss.png 17.4.20 ve 21 hod.Capella vjíždí do komory Anderten.Snímek je pořízený z lodi Katja.

jiří michálek
1 měsíc

Zahlédl.jsem dotaz na tankování.Nemohu říct přesné číslo kolik je to litrů,ale pro hl.motor se tankuje v tisících litrech.

jiří michálek
1 měsíc

Tak a začíná kanálové dobrodružství. Klidnou cestu.

Helena Novča Nováčková
1 měsíc

Nádherná krajina,díky za přenos

Jan
1 měsíc

Mockrát díky za tento perfektní přenos

Pavel
1 měsíc

Po delším sledování lodička MS Katja je ve skutečnosti Grunwald(PL) dle Marine Traffic

Pavel
1 měsíc

Na lodi slouží žena asi jako kuchařka

Helena Novča Nováčková
1 měsíc

Děkuji za další přenos lodi MS Katja,který nám s ostatními zpříjemní tyto dny.Posádce přeji příjemnou plavbu a nám všem pěkné zážitky.