MS Katja

Přímý přenos plavby německé nákladní lodi ” MS KATJA”

Podpořte naše projekty – DONATE


Při sledování tohoto přenosu posádka doporučuje poslouchat rádio:

Chcete být partnerem tohoto streamu a mít na tomto místě umístěnou vaší reklamu? Neváhejte nás kontaktovat


Za poskytnutí prostoru pro umístění webové kamery na nákladní lodi děkujeme kapitánovi a posádce lodi.


Aktuálně:

10.10.2020

Vysílání z lodi MS Katja je bohužel dočasně pozastaveno.

Zřejmě je problém na straně operátora, který nám s největší pravděpodobností zablokoval data. Pokusím se problém vyřešit. Děkuji za pochopení a jakmile vysílání poběží, tak budete informováni.

02.10.2020

Info z lodi: A s nákladem drátů jedeme do Ludwigshafen

29.09.2020

Info z lodi: Jedeme do Brandenburgu pro kluba drátů. Kam s nima pojedeme, ještě upřesníme 🙂

23.09.2020

Info z lodi: Kvůli vodě budeme vykládat asi až v pátek v Minden

18.09.2020

Info z lodi: V pondělí bude nakládka jílu v Nekarzimmern a pojedeme s tím potom do Vahldorf.

04.09.2020

Info z lodi: V pondělí pojedeme do Rotterdamu, kde budeme v úterý ráno nakládat a s nákladem pak zamíříme na Neckar do Lauffen 🙂

25.08.2020

Info z lodi: Do soboty budeme stát zde v Oberhausen a provádět údržbu.

22.08.2020

Info z lodi. Aby vám to nebylo líto, tak si zase uděláme výlet do Belgie. S nynějším nákladem jedeme do Antwerp – Merksen

12.08.2020

Info z lodi: Jedeme do Bendorfu nakládat opět červenou hlínu 🙂 a povezeme ji do Vahldorf

30.07.2020

Info z lodi. Zítra budeme od rána nakládat pšenici a pojedeme s ní do Rotterdamu 🙂

25.07.2020

Info z lodi: Budeme vykládat tady v Kolfeldu 🙂

17.07.2020

Info z lodi: Jedeme do Antverp nakládat dráty v rolích a s těma pak pojedeme zpět do Hannoveru.

12.07.2020

Info z lodi: Jelikož silo ve kterém máme vykládat pro nás nemá zatím místo, tak dneska dočerpáme nějakou naftu a budeme čekat nyní v Tolkameru až se uvolní místo na vykládce.

07.07.2020

Info z lodi: Ve Vahldorf budeme nakládat žito a s tím potom pojedeme do holandského Lochem.

02.07.2020

Info z lodi: Jedeme prázdní do Vahldorf, kde bychom měli v úterý nakládat.

23.06.2020

Info z lodi: Tento měsíc si uděláme ještě jeden krátký výlet z Bülstringen do Haren (Ems). Ve čtvrtek budeme nakládat pšenici v Bülstringen.

16.06.2020

Info z lodi. Železné pláty jsou naloženy a my s nima jedeme zpět do Hannoveru.

10.06.2020

Info z lodi: Na MS Katja probíhá vykládka. Až bude vyloženo tak pojedeme prázdní pro další náklad. A tentokráte se podíváme na řeku Mosel a Saar, jelikož pro další náklad pojedeme do města Dillingen/Saar pro železo 🙂 .

27.05.2020

Info z lodi: Až vyložíme tento náklad, tak pojedeme na další nakládku do Kiel-u. To bude ale až v pondělí. Zde budeme nakládat řepku a s ní pojedeme do Hamm.

25.05.2020

Info z lodi: Čekáme na proplavení před komorou Geesthacht. Dnes dojedeme do překladiště Finkenwerder a zítra by měla začít vykládka.

18.05.2020

Info z lodi: Náklad je již vyložen, balast doplněn a my vyrážíme na další nakládku. Pojedeme kousek zpět do města Leer, kde ve středu naložíme slisované kostky od hliníkových plechovek a s tímto nákladem pak pojedeme do Hamburku. Jelikož je však DEK stále zavřenej, tak musíme jet po Wesser do Mindenu.

15.05.2020

Info z lodi: Dojeli jsme do místa vykládky. Ta začne v pondělí ráno.

11.05.2020

Info z lodi: Náklad pšenice je již na palubě a my s ním jedeme do Lingen (Ems)

03.05.2020

Posádka dorazila s lodí do francouzského města Mulhouse, kde bude zítra probíhat vykládka nákladu Kali. Podle posádky to bude cca na dva dny.

23.04.2020

Posádka dorazila s lodí do Haldenslebenu, kde se věnuje údržbě a obnově nátěrů na lodi. V sobotu by měla proběhnout nakládka KALI a s tou bychom měli jet do Francie.

20.04.2020

Info z lodi: Vykládka je v plném proudu. Po vyložení bohužel nepojedeme do Brém, ale pojedeme zpět do Haldenslebenu, kde naložíme Kali. S tímto pojedeme do Mulhouse což je ve Francii. Takže je na co se těšit 🙂

18.04.2020

Info z lodi: Jsme na místě vykládky. Až bude vyloženo, tak bychom měli jet do Brém pro další náklad. Pokud se plán nezmění.

17.04.2020

Máme naloženo a podle posádky se pojede vykládat před Brémy.

16.04.2020

Info z lodi: Máme vyloženo a jedeme do Hannoveru nakládat hnojivo. Nakládka má začít zítra v 6:00 ráno, takže to je trochu honička.

12.04.2020

Info z lodi: Stojíme v MIndenu a čekáme na vykládku, která by měla proběhnout v úterý. Po vykládce se s lodí přesune pod komoru, kde bude nabírat obilí. Cílová destinace, kam se s obilím pojede ještě není jistá, ale možná to bude pro sledující hodně zajímavé, tak se necháme překvapit 🙂

09.04.2020

Info z lodi: Jedeme do Mindenu. V Rýnu je jíž málo vody, takže musíme jet pomaleji. Cestou do Mindenu ještě budeme brát naftu.

08.04.2020

Nakládka běží v plném proudu

06.04.2020

Tak dneska se trochu změnil plán. Nakonec posádka s lodí jede do města Neckarzimmern, pro cihlářskou hlínu. Mělo by se nakládat ve středu a náklad pak povezou k Mindenu.

05.04.2020

MS Katja má již vyloženo a dnes odpoledne se posádka vydala na cestu do města Mannheim a mělo by se jet pro pšenici.

Začínáme

Další stream z lodi MS Katja je na světě 🙂 , posádce přejeme šťastnou plavbu na jejich cestách s kamerou a návštěvníkům našich stránek, spousty příjemných zážitků při sledování plaveb 🙂Videa

Plavba po Labi z Hamburku

Ranní plavba po Labi směr moře 🙂

Noční plavba na Ems-u

Noční plavba po řece Ems

Loreley

Průjezd MS Katja místem Loreley na Rýnu

Plavba po Neckar

Plavba lodi Katja po řece Neckar

Nákladní loď MS Katja – Technické údaje:

  • Původní jméno: Grünwald
  • Domovský přístav: Duisburg
  • Délka: 99.6 m
  • Šířka: 9,5 m
  • Rok výroby: 1971
  • Výtlak: 2189 tun při ponoru 3,22 m
  • Motor: MWM – 820 kW (1100 PS)

Pokud budete mít nějaká svá videa, která bych zde mohl zveřejnit, tak mi je prosím pošlete emailem, třeba přes úschovnu, nebo jako odkaz na Váš Youtube kanál s videem. Pokud mi pošlete přímo video, tak bude umístěno na našem Youtube kanálu Endless-live a prolinkováno zde na stránky. Pro umístění vašeho videa od vás budu požadovat písemný souhlas. Bez vašeho souhlasu zde videa navystavuju. Děkuji

Během dne posádka a provozovatel stránek www.endless-live.cz může, v určitých případech přerušit vysílání na dobu nezbytně nutnou. V tom případě počkejte na obnovení vysílání. Respektujte prosím soukromí posádky. Výpadky videa v průběhu plavby, nebo chyby v obraze jsou způsobeny špatným mobilním signálem v místě plavby, nebo na kotvišti.Odběr
Upozornit na
39 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Fanka Hanusová
27 dní

Přátelé, poslala jsem další pravidelný obolus, vím, že se na to zapomíná, tak si dovolím připomenout – kdo chce, pošlete na vysílání nějakou tu kačku, ať nám to Tomáš nevypne, díky

Fanka Hanusová
2 měsíců

Tak bohužel – zkopírováno ze stránky FB – EndlessLive

Vazeni pratele. Jsem rad, ze se vam nase streamy libi. Nicmene, bohuzel spoluprace se spolecnosti MallTV nefunguje a me se stale nedari financovat nase projekty. Myslel sem si, ze to pujde formou Donate, ale krome pravidelnych 3, slovy tri prispevatelu, kterym samozrejme dekuju, nic nechodi. Podivejte se na statistiky pristupu a zamyslete se. Jelikoz tedy jiz prestavam byt ochoten toto vse financovat ze sveho, jak financne, tak casove, tak pokud se mi do 15.9 nesejdou penize na dalsi provoz, tak vypinam prenosy Capella a Katja. Dekuji za pochopeni.

Fanka Hanusová
4 měsíců

Liebe Zuschauer, diese Übertragung folgt viele von Euch, es droht aber, sie wird bald beendet. Tomáš Vůčka finanziert den Transfer immer noch selbst, von Anfang an haben einige Anhänger etwas zu seiner Forderung nach finanzieller Unterstützung beigetragen, aber einmal ist nicht genug. Die Datenübertragung muss für die ganze Zeit bezahlt werden, und niemand wird auch nur die 30 CZK beisteuern, was angesichts der Anzahl der Follower ausreichen würde, wenn jeder einmal im Monat senden würde. Ich habe gesendet, was ist mit den anderen? Es wäre Schade, wenn die Übertragung enden würde. Sogar die niederländischen Kameras werden von Spendern finanziert, sie… Číst vice »

Fanka Hanusová
4 měsíců

Přátelé, Katja má vysokou sledovanost, hlavně z důvodu atraktivity lokalit, kam pluje, ale nevím, jak dlouho ještě přenos poběží. Tomáš Vůčka přenos stále financuje sám, ze začátku mu pár sledovatelů na jeho výzvu o finanční podporu něco přispělo, ale jednorázově to nestačí. Datový přenos se musí platit pořád, a už nikdo nepřispěje ani těch 30 kč, což by při počtu sledovatelů stačilo, kdyby poslal jednou měsíčně každý. Já jsem poslala, co ostatní? Byla by škoda, kdyby přenos skončil. I ty holandské kamery jsou financovány z příspěvků dárců, mají to uvedeno na stránkách.

Lennart Gustafsson
5 měsíců
Harold Hedge
5 měsíců

Hello, Enjoying the camera, here in Illinois. 🙂

Lennart Gustafsson
5 měsíců

Trevlig Nattvideo 😀

Lennart Gustafsson
5 měsíců

🙂

Lennart Gustafsson
5 měsíců

Var är MS Katja på väg?

Pepa Dvořáček
5 měsíců
Pepa Dvořáček
5 měsíců

KATJA v Düsseldorfu. http://imgWorld.cz/s3/u4b31NWxNb.png

Fanka Hanusová
5 měsíců

Tomáš má už na svých kamerách přes 203 tisíc shlédnutí, což je úctyhodné číslo. To mi připomíná – zatím to financuje sám, a když jsem viděla, co to stojí, musím se připojit k prosbě o podporu na jeho stránce, posílám směšnou částku a prosím ostatní o totéž. Je nás tolik, co na to rádi koukáme a baví nás to, pár kaček nikoho nezabije, tak to podpořme, ne? V internetovém bankovnictví je to pár kliků…

Karel
6 měsíců

http://imgWorld.cz/s3/fmUhGeZ9Ss.png 17.4.20 ve 21 hod.Capella vjíždí do komory Anderten.Snímek je pořízený z lodi Katja.

jiří michálek
6 měsíců

Zahlédl.jsem dotaz na tankování.Nemohu říct přesné číslo kolik je to litrů,ale pro hl.motor se tankuje v tisících litrech.

jiří michálek
6 měsíců

Tak a začíná kanálové dobrodružství. Klidnou cestu.

Helena Novča Nováčková
6 měsíců

Nádherná krajina,díky za přenos

Jan
6 měsíců

Mockrát díky za tento perfektní přenos

Pavel
6 měsíců

Po delším sledování lodička MS Katja je ve skutečnosti Grunwald(PL) dle Marine Traffic

Pavel
6 měsíců

Na lodi slouží žena asi jako kuchařka

Helena Novča Nováčková
6 měsíců

Děkuji za další přenos lodi MS Katja,který nám s ostatními zpříjemní tyto dny.Posádce přeji příjemnou plavbu a nám všem pěkné zážitky.